KONST / Litografier / Färglitografi 14346328
nr 1434 6328
Einar Wennberg
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 155/175. Färglitografi, bildmått: 27x38cm, yttermått inklusive ram: 33x45,5cm
Einar Wennberg, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:59:30
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)